Home
Print Share

Hakkımızda

romagezirehberi-hakkimizda

Roma Gezi Rehberi, 2013 yılında Roma'da, turistik ve kurumsal seyahat ihtiyaçlarına profesyonel çözümler geliştirmek amacıyla Mehmet Kulak tarafından kurulmuştur. Hizmetleriyle, Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi biçimde cevaplayabilmek hedefiyle yola çıkan Roma Gezi Rehberi , kuruluşundan bugüne birçok kişinin kurumsal ve turistik seyahat ihtiyaçlarına, toplu çözüm üretip, profesyonel, özel ve yaratıcı hizmetler sunmaktadır. Bugün özverili çalışmalarının sonucunda, müşterilerine verdiği önem ve sağladığı yüksek hizmet kalitesi sayesinde Roma’da birçok saygın kişinin ilk tercihi olmayı başarmıştır.

Çalışma Modelimiz

Roma Gezi Rehberi, Turistik ve Kurumsal seyahat ihtiyacına cazip fiyat ve koşulları, deneyimli kadrosu ve yüksek hizmet kalitesi ile toplu çözümler sunuyor. Ayrıca İletişim sayfasından formu doldurarak yada iletişim numaramızdan bizi arayarak Turistik ve Kurumsal seyahatlerinizde sunduğumuz avantajlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Birinci Sınıf Müşteri Hizmeti

İyi bir kreatif, iyi bir partner, iyi bir tasarımcı, yenilikçi ve tecrübeli, hallederiz demeyen hallettik diyen bir ekiple çalışma keyfini yaşamak. Rahat uyuyup sadece etkinliğinizde eğlenmeyi düşünüyorsanız, doğru adrestesiniz.

Müşterilerimizin İsteklerine Kulak Vermemiz

En ince ayrıntıları düşünmek, kaliteyi şık ve çarpıcı bir şekilde sunmak, özel günlerinizin akıllardan hiç silinmemesi demektir.

Deneyimli Kadromuz

Farklı grupları ve çalışma ekiplerini bir arada tutup ortak bir paydada başarıya götürme kapasitesine ve tecrübesine sahip olan firmamız tüm organizasyonlarınızda uygun fiyatlı kaliteli bütçesi ile anınızın tadını çıkartmaya hazır....

Yaratıcı ve Proaktif Olmamız

Sizden aldığımız güven ile her zaman kusursuzu başarmak, ahlaki değerlerle işlerimizi yürütmek ve çalışanlarımızın da gurur duyacağı bir kuruluş olmaktır.

Tel 388.835.0900
(Pazartesi-Cuma 9:00 am – 06:30 pm CET)
Mail yoluyla da bize ulaşabilirsiniz. romagezirehberi.com.
(4 çalışma saati içerisinde cevap veriyoruz)

Bize Ulaşın

Telefon: 388.835.0900
(Pazartesi-Cuma 9:00 am – 06:30 pm CET)

Email: İletişim formumuzu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.
(4 çalışma saati içerisinde cevap veriyoruz)