Home
Print Share

Referanslarımız

Sizin Gözünüzden Biz

Roma’ya gelişimizin ilk gününden itibaren gösterdiğiniz samimiyet, pozitif yaklaşımlarınız ve işbirliğiniz için size ve ekibinize eşim ve ailem adına teşekkür etmek isterim. Düğün törenimiz boyunca yapılan hazirliklar, kuaför (ki itiraf edeyim öncesinde çok endişelenmiştim),fotoğraf çekimiyle birlikte yapılan şehir turu, düğün yemeği ve misafirlerimizi agirlamada her şey yolunda, sorunsuz ve çok güzeldi. Düğünümüzün ardından arkadaşlarımızın ve ailelerimizin güzel yorumları bizi ayrıca mutlu etti. Emeğinize , ilginize teşekkür ederiz.. Ailem ve çevremdeki yurtdışında evlenmeyi planlayan çiftlere sizi ve ekibinizi tavsiye ediyoruz Roma’ya sevgiler ve selamlar.

Yağmur - Ömer


Sevgili Vera Event ailesi, 03.08.2014 gunu Roma’da gerçekleşen Düğün organizasyonunda göstermiş olduğunuz özene,ilgiye,titizliğe çok teşekkür ederiz. Özellikle irtibata geçtiğimiz günden itibaren her konuda yanımızda ve yardımcı olan, her talebimizi güler yüz ve sabırla yerine getiren, tüm organizasyon boyunca hiçbir aksilik çıkmaması için titizlik gösteren, Eşim ve benim bütün isteklerimi, ihtiyaçlarımı takip eden ve karşılayan Mehmet Bey ‘e sonsuz teşekkür ediyor ve sevgilerimizi gönderiyoruz. Fotoğraf – video cekiminde cok eğlendik ve sonunda yıllar boyu saklayabileceğimiz şahane bir albümümüz oldu. Gelin arabamız için Bentley’in beyaz modelini seçmemizin cok doğru bir karar olduğunu arabayı görünce ve şehirdeki bütün gözlerin bizde olduğunu farkedince daha da iyi anladik. Ve sanırım bindiğimiz en şık, en eski arabaydı. Düğün arabamızla Roma sokaklarinda turlarken prens ve prenses gibi hissetmemizi sağlayan ve şampanya ikramıyla bize şahane bir süpriz yapan şöförümüze de ayrıca teşekker ediyoruz. Bunların dışında 24 kişilik düğün ahalisini muhteşem bir manzaraya nazır unutamayacağımız bir yemek organizasyonuyla ağırlamayı başardıklari için tebrik ederiyoruz. Bütün organizasyon bizim ve misafirlerimizin takdir ve beğenisini kazandı. Tekrar herşey için çok çok çok teşekkür ediyoruz, sizinle çalişmaktan çok memnun olduk....

Beril - Fatih


Merhabalar Mehmet Bey Esra Hanim ve bütün Vera Event çalışanları! İstanbuldaki kına gecesi ikinci düğün balayi derken ancak yazma firsatı bulabildik… Romadaki fotoğraflarımıza bakıp bakıp ne iyi yaptık da sizle çalıştık diyoruz Fazılla… Galiba beni en çok üzen anılarımımızı yansıtamayan fotoğraflar olurdu. Ama Enrico Bey gerçekten müthiş bir iş çıkardı!Referansın anlamı öneri de bulunmaksa biz Gencer çifti olarak Vera Eventi şiddetle öneriyoruz!Düğünümüzden hem biz hem de misafirlerimiz çok keyif aldik. Tek sorun aşırı yüksek topuklu ayakkabılardı. Roma evlenmek için müthiş bir şehir fakat topuklu ayakkabılar için değil!Neyse ki tam da gönlümüze göre bir düğün oldu. Emeğinize sağlık sabrınıza ilginize alakanıza teşekkürler!.

Özge - Fazıl


Tel 388.835.0900
(Pazartesi-Cuma 9:00 am – 06:30 pm CET)
Mail yoluyla da bize ulaşabilirsiniz. romagezirehberi.com.
(4 çalışma saati içerisinde cevap veriyoruz)

Bize Ulaşın

Telefon: 388.835.0900
(Pazartesi-Cuma 9:00 am – 06:30 pm CET)

Email: İletişim formumuzu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.
(4 çalışma saati içerisinde cevap veriyoruz)