Home
Print Share

İtalya Organizasyon Hizmetleri

Roma Gezi Rehberi, Organizasyon konusunda herbiri konusunda uzmanlaşmış genç kadrosu ile bir organizasyonun ihtiyacı olan tüm parametreleri bünyesine katarak siz müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

İtalya Fuar Organizasyonu

Organizasyon; bilgi, beceri, tecrübe, vizyon isteyen ve tüm aşamalarında dinamizm gerektiren bir süreçtir.  Roma Gezi Rehberi, Fuar organizasyonları konusunda herbiri konusunda uzmanlaşmış genç kadrosu ile bir organizasyonun ihtiyacı olan tüm parametreleri bünyesine katarak siz müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Ayrıca sizin maliyetlerinizi kendi maliyeti olarak düşünür ve daima sizin için en kazançlı olanı gerçekleştirir. Roma Gezi Rehberi ile çalışarak katılmak istediğiniz organizasyonlarda tüm ihtiyaçlarınızın minimum maliyet ile size en çok yarar getirecek şekilde karşılandığına şahit olacak ve bu mutluluğu bizimle yaşayaksınız. Bizimle organizasyonlarınızı en başarılı şekilde gerçekleştireceksiniz. Bu organizasyon başarısı, sizin kendi işinizde başarınızı artıracaktır.  Organizasyonlarınızı bizimle gerçekleştirin, başarılarımızı birlikte kutlayalım.

Kongre, Toplantı, Organizasyon Host ve Hostes

Roma Gezi Rehberi kadrosu tecrübesi, çalışkanlığı ile kongre, seminer, bayi toplantısı, Açılış, Kokteyl, Ödül Töreni çalışmalarınızda görev tanımına ve organizasyona uygun bir şekilde en iyi çalışmayı yürütecektir. Host ve hosteslerimiz konuk karşılama, uğurlama, ürün/hizmet tanıtımı, asistanlık gibi hizmetlerin haricinde isteğinize bağlı olarak ikram, servis gibi hizmetleri de yürütecektir. Bu durumun iş tanımında önceden belirtilmesi önem taşır.

Yurtdışında Düğün Organizasyonu

Siz değerli müsterilerimizin de bildiği gibi düğün organizasyonları profesyonel destek ve zaman ister biz Roma Gezi Rehberi olarak desteğimizi,siz de zamanınızı ayırarak birlikte bütçenize uygun unutamayacağınız bir düğün organizasyonu hazırlamayı teklif ediyoruz.


Otel Rezervasyonu

Roma’ya geldiğinizde geçireceğiniz zaman zarfında, ne gerekiyorsa her ayrıntıyı düşünmek ve imkanları hazır etme görevini üstleniyoruz. Bu konulardan en önemlisi de hiç şüphesiz kalacağınız otel rezervasyonu işlemidir. Özellikle gideceği yer hakkında fazla bilgisi olmayan kişiler için sağladığımız hotel rezervasyon hizmeti, pek çok kişi için oldukça önem arz etmektedir. Sahip olduğunuz kriterlere, önceliklerinize, geliş amacınız ve kalacağınız süreye uygun olan otellerde yer ayırtmak, süreyi tasarruflu kullanma ve rahat zaman geçirme adına oldukça etkilidir. Ziyaretin süresi, amacı ve kişinin maddi durumu, otel rezervasyonu için belirleyici olan nedenlerdir.Bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde, size en uygun olan otel rezervasyonunu yapacağımızdan kuşkunuz olmasın. İnternet sitemizde bulunan online otel rezervasyonu bölümünden kendiniz tercihlerinize göre rezervasyon yapabileceğiniz gibi, bizzat bizimle iletişime geçerek, bu alanda bilgi birikimine ve deneyime sahip elemanımız aracılığı ile de yaptırabilirsiniz. Ucuz otel rezervasyonu, ekonomik otel rezervasyonu ve lüks otel rezervasyonu seçeneklerinden size en uygun olanı birlikte karar vererek işleme koyabilirsiniz. Yurt dışından gelip yada İtalya’nın her hangi bir şehrinden gelip, kalacak otel aramak için harcayacağınız zamanı daha iyi değerlendirebilirsiniz. Üstelik bulduğunuz otelin güvenilirliği, hijyeni, fiyatları yada hizmeti konusunda emin olmadan giriş yapmak sizi tedirgin ve huzursuz edebilir. Gelin bütün bu sıkıntı ve streslerden sizi kurtaralım, güvenli otel rezervasyonu, beş yıldızlı otel rezervasyonu işlerinizi sizin adınıza biz yapalım ve garantör olarak kendimizi koyalım. Aldığınız hizmette, doğacak sıkıntılar ile ilgili bir muhatap bulmak çok önemlidir. Bütün turistik gezi ve iş gezisi seferlerinizde, rehberiniz ve muhatabınız biz olalım, siz hayatın tadını çıkarın.
Tel 388.835.0900
(Pazartesi-Cuma 9:00 am – 06:30 pm CET)
Mail yoluyla da bize ulaşabilirsiniz. romagezirehberi.com.
(4 çalışma saati içerisinde cevap veriyoruz)

Bize Ulaşın

Telefon: 388.835.0900
(Pazartesi-Cuma 9:00 am – 06:30 pm CET)

Email: İletişim formumuzu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.
(4 çalışma saati içerisinde cevap veriyoruz)